KONST / Litografier / Färglitografi 14444022
nr 1444 4022
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
2 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 86x61 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:03:56
24/1 16:24:51
150 kr
24/1 18:40:00